7. saksakeelse e-konkursi tulemused selgunud!

Seitsmendale saksakeelsele e-konkursile laekus  e-postereid  14-ne kooli  86-lt õpilaselt . Selleaastase e-konkursi teemaks oli „MEIN DEUTSCH(LAND)“.
Korraldajad tänavad kõiki võistlejaid ja nende juhendajaid-õpetajaid.
Tööde tase oli seekord väga kirju. Kui on tegu e-võistlustööga, siis on teada, et töö peaks olema interaktiivne. Paljud tööd seda polnud.
Nii oli  žüriil  palju vaeva tööde hindamisel.
PALJU ÕNNE kõigile võitjatele ja eripreemiate saajatele!

Tulemused:
põhikooliastmes/
1. koht/ Jasper Lina/  https://www.smore.com/wkvn3 / 6.kl/ Rakvere Gümnaasium/ õp Kalle Lina
2. koht/ Elis Õunapuu/ http://www.thinglink.com/scene/649332015878897666/  9.kl/ Põlva Põhikool/ Aimi Jõesalu
3. koht/ Kerstin Tiitson/ http://kauksi.edu.glogster.com/mein-deutsch/ 9.kl/ Kauksi Põhikool/ Irina Ševtšenko

eripreemiad
Karita Jaroševits/  https://www.smore.com/rg5ew / Tallinna Inglise Kolledz/ õp Mare Lillemägi
Jasmin Saar/ http://jasminsaar.edu.glogster.com/mein-deutschland/ / Luunja Keskkool/ õp Margit Laidvee
Getter Lauk/ http://getterl.edu.glogster.com/mein-deutschland// Luunja Keskkool/ õp Margit Laidvee
Marianne Toots/ https://www.canva.com/design/DABNlSf3f10/ecQYoUK-aDGaUeRXe1CcmA/view/ Vastseliina Gümnaasium/ õp Eve Gross

gümnaasiumiastmes:

1. koht/ Enel Tubin/ https://magic.piktochart.com/output/5812487untitledinfographic / Aravete Keskkool/ õp Kristiina Ots
2. koht/ Christen Kööp/  https://magic.piktochart.com/output/5784079-mein-deutschland /
Tallina Inglise Kolledz/ õp Mare Lillemägi
3. koht/ Helena Pahtma/ http://pahtma.edu.glogster.com/berlin-helena/ /Tartu  Jaan Poska Gümnaasium/ õp Taimi Oidjärv

eripreemiad
Eneli Rõigas/ http://pub.lucidpress.com/meindeutsch/ /
Viljandi Gümnaasium/ õp Hiie Allvee
Karl Jürgen Tänav/ http://www.thinglink.com/scene/647390194659491842 /
Jõgevamaa Gümnaasium/ õp Kristiina Orm
Janeli Kontkar/ http://janelik.edu.glogster.com/mein-deutsch-physik/ /
Rakvere Reaalgümnaasium/ õp Piret Steinberg
Hendrik Hiir/ http://hendrikh.edu.glogster.com/deutsche-kuche/ /
Tartu Jaan Poska Gümnaasium/ õp Taimi Oidjärv
Aigi Imala/ http://pub.lucidpress.com/MeinDeutschlandAigi//
Viljandi Gümnaasium/ õp Marika Kangro

Mihkel Kotkas, Sander Mölder/ Kose Gümnaasium/ õp Astrid Sildnik
Meril Jaama/ Tõrva Gümnaasium/ õp Sirle Jõgi

Auhinnad on teel ja jõuavad võitjateni  lähipäevil!
Auhinnad panid välja ESÕS ja HITSA.
Täname veelkord HITSAt auhindadega toetamast.
Soovime kõikidele saksa keele armastajatele kaunis kevadet ja kosutavat suvevaheaega!
(Võidutööde lingid leiate peagi võistlustööde blogis/ https://7esaksakonkurss.wordpress.com/)

ESÕS-i IT-grupp

TARTU JAAN POSKA GÜMNAASIUM

gümnaasiumiaste/ Taimi Oidjärv

1. Andrea Mark/ 11/

2. Mart Vainu/ 10/
3. Grete Sirge /10/
4. Gregor Eesmaa / 10/
5. Johan Kirsimäe/ 11/
6. Marleen Randvoo/ 11/
7. Thomas Brand 11/
8. Helena Pahtma /11/
9. Sven Pärkson/11/
10. Hendrik Hiir /11 /
11. Annika Paas /11/